Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

15 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A2 zaal 32627 HC Helmond MA4 15 12:55 13:40 HELMOND
Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 2, Helmond
Meisjes A2 zaal 32402 M.H.C. Deurne MA1 15 12:05 12:50 HELMOND
Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 2, Helmond
Meisjes B1 zaal 36361 DVS MB1 35 08:45 09:50 EINDHOVEN
Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX EINDHOVEN
hal: veld 1
Meisjes B1 zaal 36147 HC Eindhoven MB2 35 09:35 10:40 EINDHOVEN
Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX EINDHOVEN
hal: veld 1
Meisjes B2 zaal 36140 HC Boekel MB1 15 14:55 15:40 EINDHOVEN
Fluiten: Trijntje Bogers (Meisjes A3) en Loïs Ceelen (Meisjes A3)
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
Meisjes B2 zaal 35915 MHC Boxmeer MB1 15 13:15 14:00 EINDHOVEN
Fluiten: Lauren van Bommel (Meisjes A3) en Trijntje Bogers (Meisjes A3)
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
Meisjes B4 zaal 31863 MHC Boxmeer MB2 15 15:45 16:30 EINDHOVEN
Fluiten: Fleur Havelaar (Dames 1) en Maud Aarts (Dames 1 zaal)
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
Meisjes B4 zaal 32301 HC Gemert MB3 15 17:25 18:10 EINDHOVEN
Fluiten: Fleur Bosmans (Dames 1 Silvercup) en Maud Aarts (Dames 1 zaal)
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
Meisjes C1 zaal 31377 V.M.H.& C.C. M.O.P. MC2 45 13:55 15:10 HAAREN
Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM HAAREN
hal: MOP
Meisjes C1 zaal 31150 HC Oirschot MC1 45 13:05 14:20 HAAREN
Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM HAAREN
hal: MOP
Meisjes C5 zaal 32465 M.H.C. Deurne MC4 40 15:40 16:50 SINT-OEDENRODE
Streepen, De
Laan van Henkenshage 3
5492BH SINT-OEDENRODE
hal: veld 1
Meisjes C5 zaal 32948 Sint Oedenrode MC3 40 14:50 16:00 SINT-OEDENRODE
Streepen, De
Laan van Henkenshage 3
5492BH SINT-OEDENRODE
hal: veld 1
Meisjes C6 zaal 28661 HC Eindhoven MC8 15 08:15 09:00 EINDHOVEN
Fluiten: Fenne Aerts (Meisjes A5) en Charlotte Albert (Meisjes A5)
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
Meisjes C6 zaal 28882 Eersel MC3 15 09:55 10:40 EINDHOVEN
Fluiten: Charlotte Albert (Meisjes A5) en Jana Beernink (Meisjes A5)
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
Meisjes D2 zaal 30205 Hockey Geldrop MD2 15 12:00 12:45 GELDROP
Kievit, De
Linze 13
5667AH GELDROP
hal: Geldrop
Meisjes D2 zaal 29761 HCAS MD2 15 12:50 13:35 GELDROP
Kievit, De
Linze 13
5667AH GELDROP
hal: Geldrop
Jongens C1 zaal 30721 HV Weert JC1 15 10:45 11:30 EINDHOVEN
Fluiten: Sam Jansen (Jongens A1) en Joep Bosmans (Jongens A1)
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
Jongens C1 zaal 30945 HV Meerssen JC1 15 12:25 13:10 EINDHOVEN
Fluiten: Joost Goedhart (Jongens A1) en Joep Bosmans (Jongens A1)
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
Jongens D2 zaal 29001 Eersel JD1 35 12:10 13:15 EERSEL
Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN EERSEL
hal: veld 1
Jongens D2 zaal 29220 V.M.H.C. Basko JD1 35 13:00 14:05 EERSEL
Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN EERSEL
hal: veld 1


Agenda
Hoofdsponsor

Sponsoren