Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

14 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 Zaal 28033 HC Scoop MA1 15 15:55 16:40 EINDHOVEN
Fluiten: Bart van de Waterbeemd en Henry van Wanrooy
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
Meisjes A1 Zaal 28050 Maastrichtse Hockey Club MHC MA2 15 13:25 14:10 EINDHOVEN
Fluiten: Henry van Wanrooy en Antoinette van de Waterbeemd
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
Meisjes A3 Zaal 28649 HC Helmond MA3 0 14:35 15:05 UDEN
Udens College, Sporthal
President Kennedylaan 22B
5402KD UDEN
hal: Veld 1
Vertrektijd moet 13:50 uur zijn!!!
Meisjes A3 Zaal 28456 Hockey Club Uden MA3 0 15:25 15:55 UDEN
Udens College, Sporthal
President Kennedylaan 22B
5402KD UDEN
hal: Veld 1
Meisjes A5 Zaal 35848 R.H.C. Concordia MA2 60 18:10 19:40 HERTEN
Herteheym
Putkamp 6
6049AK HERTEN
hal: Veld 1
Meisjes A5 Zaal 36039 Sjinborn MA1 60 17:20 18:50 HERTEN
Let op: Uittenue mee!   
Herteheym
Putkamp 6
6049AK HERTEN
hal: Veld 1
Meisjes B1 Zaal 35567 Hockey Geldrop MB1 50 15:00 16:20 VENRAY
Weert, De
Kruidenlaan 103
5803BE VENRAY
hal: Venray
Meisjes B1 Zaal 35137 MHCV MB1 50 14:10 15:30 VENRAY
Weert, De
Kruidenlaan 103
5803BE VENRAY
hal: Venray
Meisjes B3 Zaal 26842 HC Eindhoven MB5 15 15:05 15:50 HELMOND
Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 1, Helmond
Meisjes B3 Zaal 26916 HC Helmond MB4 15 15:55 16:40 HELMOND
Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 1, Helmond
Meisjes B5 Zaal 38097 MHC Boxmeer MB4 15 10:55 11:40 EINDHOVEN
Fluiten: Emmy Bijl (Meisjes A4) en Frederique Deen (Meisjes A4)
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
Meisjes B5 Zaal 38098 HTCSON Hockey MB3 15 12:35 13:20 EINDHOVEN
Fluiten: Lenneke Dekkers (Meisjes A4) en Emmy Bijl (Meisjes A4)
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
Meisjes C5 Zaal 31186 HOCO MC6 0 15:20 15:50 MIERLO
Fluiten: Fenna Antonius (Meisjes B2 Zaal) en Bente van Brussel (Meisjes B2 Zaal)
Weijer, De
Heer van Scherpenzeelweg 22
5731EW MIERLO
hal: veld 1
Meisjes C5 Zaal 30981 Hockeyclub Hilvarenbeek MC3 0 13:40 14:10 MIERLO
Fluiten: Fenna Antonius (Meisjes B2 Zaal) en Jolie Breuer (Meisjes B2)
Weijer, De
Heer van Scherpenzeelweg 22
5731EW MIERLO
hal: veld 1
Meisjes D2 Zaal 28305 Liempde MD2 0 08:40 09:10 MIERLO
Fluiten: Eline Arts (Meisjes B3) en Sterre Cremers (Meisjes B3)
Weijer, De
Heer van Scherpenzeelweg 22
5731EW MIERLO
hal: veld 1
Meisjes D2 Zaal 28510 SMHC De Hopbel MD1 0 10:20 10:50 MIERLO
Fluiten: Mandy van Dijk (Meisjes B3) en Sterre Cremers (Meisjes B3)
Weijer, De
Heer van Scherpenzeelweg 22
5731EW MIERLO
hal: veld 1
Meisjes D3 Zaal 29521 HC Oranje Rood Oranje-Rood MD7 0 11:10 11:40 MIERLO
Fluiten: Imke Huppertz (Meisjes B3) en Mila van den Heuvel (Meisjes B3)
Weijer, De
Heer van Scherpenzeelweg 22
5731EW MIERLO
hal: veld 1
Meisjes D3 Zaal 29918 Hockeyclub Peel & Maas MD1 0 12:50 13:20 MIERLO
Fluiten: Elise Hoevenaars (Meisjes B3) en Imke Huppertz (Meisjes B3)
Weijer, De
Heer van Scherpenzeelweg 22
5731EW MIERLO
hal: veld 1
Heren Jong 1 Zaal 30246 HC Helmond HJ2 15 15:55 16:40 HELMOND
Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 2, Helmond
Heren Jong 1 Zaal 30041 Tegelen HJ1 15 15:05 15:50 HELMOND
Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 2, Helmond
Jongens A1 Zaal 39037 HC Gemert JA2 35 14:50 15:55 GEMERT
Molenbroek
Sportlaan 5
5421SK GEMERT
hal: veld 1 / Hal 2
Jongens A1 Zaal 39014 Hockey Geldrop JA2 35 14:00 15:05 GEMERT
Molenbroek
Sportlaan 5
5421SK GEMERT
hal: veld 1 / Hal 2
Jongens B2 Zaal 36019 HC Helmond JB3 40 12:10 13:20 PANNINGEN
Piushof
Piushof 137
5981VW PANNINGEN
hal: Peel en Maas
Jongens B2 Zaal 35605 Hockeyclub Peel & Maas JB1 40 13:00 14:10 PANNINGEN
Piushof
Piushof 137
5981VW PANNINGEN
hal: Peel en Maas
Jongens C2 Zaal 34717 HC Gemert JC2 15 08:25 09:10 EINDHOVEN
Fluiten: Niels Bax (Jongens A1) en Max Bierens (Jongens A1)
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
Jongens C2 Zaal 34922 Eersel JC1 15 10:05 10:50 EINDHOVEN
Fluiten: Noah Exalto (Jongens A1) en Niels Bax (Jongens A1)
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
Jongens D1 Zaal 36012 HC Etten-Leur JD1/Prinsenbeek JD1 0 09:20 09:50 BREDA
Gemeentelijk Sportcentrum Breda
Topaasstraat 13
4817HA BREDA
hal: veld 1
Jongens D1 Zaal 35796 B.H.V. Push JD21C 0 10:10 10:40 BREDA
Gemeentelijk Sportcentrum Breda
Topaasstraat 13
4817HA BREDA
hal: veld 1
Jongens D2 Zaal 27016 Maastrichtse Hockey Club MHC JD2 25 08:55 09:50 EINDHOVEN
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 3, OR
Jongens D2 Zaal 26978 HC Oranje Rood Oranje-Rood JD4 25 08:05 09:00 EINDHOVEN
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 3, OR


Agenda
Hoofdsponsor

Sponsoren