Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
Dit schema loopt van 10-12-2018 t/m 16-12-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 Meisjes D5 zaal De Brug - 3 team moet balken leggen - Hockey Werkt
18:15 - 19:30 Meisjes D6 zaal De Brug - 2 team moet balken leggen - Hockey Werkt
19:30 - 20:30 Meisjes C5 zaal De Brug - 3 Hockey Werkt
19:30 - 20:30 Meisjes C6 zaal De Brug - 2 Hockey Werkt
20:30 - 21:45 Meisjes A3 zaal De Brug - 3 team moet balken opruimen - Hockey Werkt
20:30 - 21:45 Meisjes A4 zaal De Brug - 2 team moet balken opruimen - Hockey Werkt
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 Meisjes D3 zaal De Brug - 3 team moet balken leggen - Hockey Werkt
18:15 - 19:30 Meisjes D4 zaal De Brug - 2 team moet balken leggen - Hockey Werkt
19:30 - 20:30 Meisjes C3 zaal De Brug - 3 Hockey Werkt
19:30 - 20:30 Meisjes C4 zaal De Brug - 2 Hockey Werkt
20:30 - 21:45 Dames 2 zaal De Brug - 3 team moet balken opruimen - Hockey Werkt
20:30 - 21:30 Meisjes A5 zaal De Brug - 2 Hockey Werkt
21:30 - 22:45 Dames 1 zaal Babette de Haas
Toon Goedhart
De Brug - 2 team moet balken opruimen
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 Jongens C2 zaal De Brug - 3 team moet balken leggen - Hockey Werkt
18:15 - 19:30 Jongens D2 zaal De Brug - 2 team moet balken leggen - Hockey Werkt
19:30 - 20:30 Meisjes B5 zaal De Brug - 3 Hockey Werkt
19:30 - 20:30 Meisjes B6 zaal De Brug - 2 Hockey Werkt
20:30 - 21:45 Meisjes B3 zaal De Brug - 3 team moet balken opruimen - Hockey Werkt
20:30 - 21:45 Meisjes B4 zaal De Brug - 2 team moet balken opruimen - Hockey Werkt
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 Meisjes C1 zaal Gerke Kok
Gijs Kuijken
De Brug - 3 team moet balken leggen
18:15 - 19:30 Meisjes D1 zaal Niels de Brouwer De Brug - 2 team moet balken leggen
19:30 - 20:30 Jongens C1 zaal Claire Marsé
Michael Cremers
De Brug - 3
19:30 - 20:30 Meisjes C2 zaal Niels de Brouwer De Brug - 2
20:30 - 21:45 Meisjes A1 zaal Ruwan van Leeuwen De Brug - 3 team moet balken opruimen
20:30 - 21:45 Meisjes B2 zaal Niels de Brouwer De Brug - 2 team moet balken opruimen
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 Jongens D1 zaal Jeroen Postma De Brug - 2 team moet balken leggen
18:15 - 19:30 Meisjes D2 zaal Jeroen de Haas De Brug - 3 team moet balken leggen
19:30 - 20:30 Jongens B1 zaal Maurice Kerssemakers De Brug - 3
19:30 - 20:30 Meisjes B1 zaal Toon Goedhart De Brug - 2
20:30 - 21:45 Jongens A1 zaal Irene Smeets De Brug - 2 team moet balken opruimen
20:30 - 21:45 Meisjes A2 zaal Kevin Stax
Ruud van Iperen
De Brug - 3 team moet balken opruimen
Agenda
Hoofdsponsor

Sponsoren