Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
Dit schema loopt van 2-12-2019 t/m 8-12-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Meisjes D5 Zaal De Brug - 2 trainer Hockey Werkt Balken leggen door team
17:00 - 18:15 Meisjes D6 Zaal De Brug - 3 trainer Hockey Werkt Balken leggen door team
18:15 - 19:15 Jongens D2 Zaal De Brug - 2 trainer Hockey Werkt
18:15 - 19:15 Jongens D3 Zaal De Brug - 3 trainer Hockey Werkt
19:15 - 20:15 Meisjes C5 Zaal De Brug - 2 trainer Hockey Werkt
19:15 - 20:15 Meisjes C6 Zaal De Brug - 3 trainer Hockey Werkt
20:15 - 21:15 Meisjes A3 Zaal De Brug - 3 trainer Hockey Werkt
20:15 - 21:15 Meisjes B5 Zaal De Brug - 2 trainer Hockey Werkt
21:15 - 22:30 Meisjes A4 Zaal De Brug - 2 trainer Hockey Werkt Balken opruimen door team
21:15 - 22:30 Meisjes A5 Zaal De Brug - 3 trainer Hockey Werkt Balken opruimen door team
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Meisjes D3 Zaal De Brug - 2 trainer Hockey Werkt Balken leggen door team
17:00 - 18:15 Meisjes D4 Zaal De Brug - 3 trainer Hockey Werkt Balken leggen door team
18:15 - 19:15 Meisjes C3 Zaal De Brug - 2 trainer Hockey Werkt
18:15 - 19:15 Meisjes C4 Zaal De Brug - 3 trainer Hockey Werkt
19:15 - 20:15 Jongens B2 Zaal De Brug - 2 trainer Hockey Werkt
19:15 - 20:15 Jongens C2 Zaal De Brug - 3 trainer Hockey Werkt
20:15 - 21:15 Meisjes B3 Zaal De Brug - 2 trainer Hockey Werkt
20:15 - 21:15 Meisjes B4 Zaal De Brug - 3 trainer Hockey Werkt
21:15 - 22:30 Dames 2 Zaal De Brug - 2 trainer Hockey Werkt
21:15 - 22:30 Dames Jong 1 Zaal De Brug - 3 trainer Hockey Werkt Balken opruimen door team
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Zaal Jeroen de Haas De Brug - 2 Balken leggen door team
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Zaal Stephan Deuning De Brug - 3 Balken leggen door team
18:00 - 19:15 Jongens D1 Zaal Jeroen Postma De Brug - 2
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Zaal Guillaume van Leest De Brug - 3
19:15 - 20:30 Jongens C1 Zaal Jesper Kees De Brug - 2 Balken opruimen door team
19:15 - 20:30 Meisjes B1 Zaal Kevin Stax
Ruud van Iperen
De Brug - 3 Balken opruimen door team
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Meisjes B2 Zaal De Brug - 2 Balken leggen door team
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Zaal Maud Verhallen De Brug - 3 Balken leggen door team
19:15 - 20:15 Jongens B1 Zaal De Brug - 2
19:15 - 20:15 Meisjes A1 Zaal Toon Goedhart De Brug - 3
20:15 - 21:15 Heren Jong 1 Zaal Toon Goedhart De Brug - 3
20:15 - 21:15 Meisjes A2 Zaal De Brug - 2
21:15 - 22:30 Dames 1 Zaal Babette de Haas De Brug - 3 Balken opruimen door team
21:15 - 22:30 Jongens A1 Zaal De Brug - 2 Balken opruimen door team
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Jongens C1 Zaal Jesper Kees De Brug - 3 Balken leggen door team
18:00 - 19:15 Meisjes B3 Zaal Albert Heuver De Brug - 2 Balken leggen door team
19:15 - 20:15 Dames 1 Zaal Babette de Haas De Brug - 3
19:15 - 20:15 Meisjes A1 Zaal Toon Goedhart De Brug - 2
20:15 - 21:30 Dames 2 Zaal Nicky Donkers De Brug - 2 Balken opruimen door team
20:15 - 21:30 Dames Jong 1 Zaal Twann van Schijndel De Brug - 3 Balken opruimen door team
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:15 Meisjes A3 Zaal Jos van de Vorstenbosch De Brug - 2 Balken leggen door team
16:00 - 17:15 Meisjes A4 Zaal Bas Dekkers De Brug - 3 Balken leggen door team
16:15 - 17:15 Meisjes A5 Zaal Freek Boeijen De Brug - 2
17:15 - 18:30 Meisjes B1 Zaal Kevin Stax
Ruud van Iperen
De Brug - 3 Balken opruimen door team
17:15 - 18:30 Meisjes B2 Zaal Bart Breuer De Brug - 2 Balken opruimen door team
Agenda
Hoofdsponsor

Sponsoren