Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

17 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 7915 Sint Oedenrode MA1 35 13:25 14:45 uit -   info
  gew 13-10-2018  
Meisjes A2 7698 Hockey Geldrop MA2 14:45 15:30 BIC-Maref-veld (3)  info
Fluiten: Nick Akkers (Heren 1) en Willem Donkers (Heren 1)
Meisjes A3 8440 HC Helmond MA4 25 14:20 15:15 uit -   info
Meisjes A4 8436 HC Helmond MA5 15:45 16:15 HockeyWerkt-veld (2)  info
Fluiten: Maud Bosmans (Dames 1 Silvercup) en Fleur Havelaar (Dames 1)
Meisjes A5 8312 HTCSON Hockey MA3 30 13:45 14:45 uit -   info
Meisjes B1 25952 HC Horst MB1 12:30 13:15 HockeyWerkt-veld (2)  info
Fluiten: Guus Krijnen (Jongens A1) en Melissa Penners (Dames 2)
Meisjes B2 10600 Hockey Geldrop MB3 20 13:55 15:00 uit -   info
Meisjes B3 10439 M.H.C. Deurne MB2 15:30 16:00 Rabobank-veld (1)  info
Fluiten: Pleun Nijs (Dames 2 zaal) en Emmy Penning De Vries (Dames 2)
Meisjes B5 9201 HC Eindhoven MB7 14:00 14:30 Rabobank-veld (1)  info
Fluiten: Maaike Timmers (Meisjes A4) en Madison van Schijndel (Meisjes A4)
Meisjes B6 9791 HV Weert MB4 45 09:15 10:30 uit -   info
Meisjes C1 10745 HC Helmond MC1 25 12:20 13:30 uit -   info
Meisjes C2 11805 V.M.H.C. Basko MC4 14:00 14:45 HockeyWerkt-veld (2)  info
Fluiten: Bart van de Waterbeemd en Paul Couturier (Heren Veteranen L)
Meisjes C3 12166 Hockeer MC2 11:15 11:45 HockeyWerkt-veld (2)  info
Fluiten: Isa F.A. van den Hurk (Meisjes A4) en Elle Franken (Meisjes A4)
Meisjes C4 13453 MHC Best MC4 11:30 12:00 BIC-Maref-veld (3)  info
  Tijd veranderd op 15 okt.  
Fluiten: Renske Schut (Meisjes A2) en Noor Scharten (Meisjes A2)
Meisjes C5 10695 HC Nuth MC2 70 09:20 11:00 uit -   info
  Veld 2  
Meisjes C6 11624 HC Oranje Rood Oranje-Rood MC11 20 15:25 16:15 uit -   info
Meisjes D1 23706 MHC Boxmeer MD1 09:30 10:15 BIC-Maref-veld (3)  info
Fluiten: Puck Raijmakers (Meisjes A2) en Gwen Morpey (Meisjes A2)
Meisjes D2 23975 HC Helmond MD2 25 10:35 11:45 uit -   info
Meisjes D3 23785 H.O.D. MD2 09:45 10:15 HockeyWerkt-veld (2)  info
Fluiten: Elise Teunisse (Meisjes B5) en Jill van Schijndel (Meisjes B5 zaal)
Meisjes D4 23067 M.H.C. Deurne MD1 35 09:55 11:00 uit -   info
Meisjes D5 23148 HC Helmond MD4 25 09:05 10:00 uit -   info
Meisjes D6 23183 MHCV MD3 35 09:55 11:00 uit -   info
Jongens A1 5959 M.H.C. Deurne JA1 17:00 17:30 BIC-Maref-veld (3)  info
  Tijd veranderd op 15 okt.  
Fluiten: Ruud van Iperen (Heren 1) en Antonie Hagelaar (Heren Veteranen A)
Jongens B1 6428 HC Oranje Rood Oranje-Rood JB6 20 13:25 14:30 uit -   info
Jongens B2 6231 HC Scoop JB3 13:15 13:45 BIC-Maref-veld (3)  info
  Tijd veranderd op 15 okt.  
Fluiten: Ties Kleene (Jongens A1) en Dominik Kohlhepp (Jongens A1)
Jongens C1 7157 HOCKEY HEEZE JC1 30 16:30 17:45 uit -   info
Jongens C2 6664 HC Horst JC1 09:15 10:00 Rabobank-veld (1)  info
Fluiten: Kate Suurs (Meisjes B1) en Hieke van Velden (Meisjes B1)
Jongens D1 23536 V.M.H.C. Basko JD1 30 08:30 09:45 uit -   info
Jongens D2 23637 MHC Boxmeer JD1/ CIVICUM JD1 12:30 13:00 Rabobank-veld (1)  info
  Tijd veranderd op 15 okt.  
Fluiten: Floor Kusters (Meisjes B3 zaal) en Floor van Dommelen (Keepersschool)

17 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 6E1 4401 HC Oranje Rood Oranje-Rood ME4 20 10:40 11:30 uit -   info
Meisjes 6E2 3624 HC Oranje Rood Oranje-Rood ME8 08:15 08:45 Rabobank-veld (1)  info
ouders fluiten
Meisjes 6E3 3065 V.M.H.C. Basko ME4 30 09:00 10:00 uit -   info
Meisjes 6E4 25274 HC Eindhoven ME4 11:00 11:30 Rabobank-veld (1)  info
Ouders fluiten
Meisjes 8E1 2079 HC Eindhoven M8E1 35 09:10 10:15 uit -   info
  veld ab  
Meisjes 8E2 1860 V.M.H.C. Basko M8E2 08:15 08:45 HockeyWerkt-veld (2)  info
ouders fluiten
Meisjes 8E3 2124 V.M.H.C. Basko M8E3 30 08:15 09:15 uit -   info
  tijdgewijzigd overleg met mierlo  
Meisjes 8E4 2149 M.H.C. Deurne M8E2 08:15 08:45 HockeyWerkt-veld (2)  info
ouders fluiten
Meisjes 8E5 2009 HC Boekel M8E1 50 09:10 10:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes F1 4490 HC Oranje Rood Oranje-Rood MF1 08:15 08:45 Rabobank-veld (1)  info
coaches fluiten
Meisjes F2 25313 Hockey Phoenix Belgie Phoenix (BE) MF1 45 07:45 09:00 uit -   info
Meisjes F3 25342 Nuenen MF4 08:15 08:45 Rabobank-veld (1)  info
Coaches fluiten
Meisjes F4 25352 HOB Bakel MF1 08:15 08:45 Rabobank-veld (1)  info
Coaches fluiten
F mix 1400 HCAS JF1MIX 20 08:10 09:00 uit -   info
Jongens 6E1 1269 Nuenen JE1 11:00 11:30 Rabobank-veld (1)  info
ouders fluiten
Jongens 8E1 410 HC Helmond J8E1 25 07:50 08:45 uit -   info
Jongens 8E2 412 Nuenen J8E1 11:00 11:30 Rabobank-veld (1)  info
ouders fluiten


Agenda
Hoofdsponsor

Sponsoren