Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D5 HW - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D6 HW - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C5 HW - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C6 HW - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D1 Noortje van den Heuvel-relou
Flore Maas
BIC - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B5 HW - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B6 HW - AB
19:15 - 20:30 Meisjes C1 Gerke Kok
Gijs Kuijken
BIC - AB
20:00 - 21:00 Jongens B2 HW - AB
20:00 - 21:00 Meisjes A5 HW - CD
21:00 - 22:00 Meisjes A3 HW - CD
21:00 - 22:00 Meisjes A4 HW - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D3 HW - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D4 HW - AB
18:00 - 19:15 Jongens C1 Claire Marsé
Michael Cremers
Rabo - AB
18:00 - 19:00 Jongens C2 HW - CD
18:00 - 19:15 Jongens D1 Jeroen Postma Rabo - CD
18:00 - 19:00 Jongens D2 HW - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D2 Jeroen de Haas BIC - AB
19:00 - 20:15 Meisjes C2 Guillaume van Leest
Paul Tenholter
BIC - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C3 HW - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C4 HW - AB
19:15 - 20:30 Jongens A1 Irene Smeets Rabo - AB
19:15 - 20:00 Keepersschool Luna Rijpert BIC - A
19:15 - 20:00 Keepersschool Shantha Verbeek BIC - B
19:30 - 20:45 Meisjes B2 Maud Verhallen Rabo - CD
20:00 - 21:15 Meisjes A1 Ruwan van Leeuwen BIC - AB
20:00 - 21:00 Meisjes B3 HW - CD
20:00 - 21:00 Meisjes B4 HW - AB
20:30 - 21:45 Dames 1 Babette de Haas
Toon Goedhart
BIC - CD
21:00 - 22:00 Dames 2 HW - CD
21:00 - 22:00 Meisjes A2 HW - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 Midako HW
17:30 - 18:30 F mix Freek Albers
Gus Cremers
Vincent den Dekker
HW - C
17:30 - 18:30 Jongens 6E1 Maurits van Beuzekom
Onno Postma
Rabo - C
17:30 - 18:30 Jongens F1 Milou Hannes
Mirte de Ruijter
Nienke van Leest
Sophie van Vucht
HW - D
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 Iris Uppelschoten
Jasmijn Kowsoleea
Noor Peters
Rabo - A
17:30 - 18:30 Meisjes 6E2 Jette de Kleijn
Lara van Wuijtswinkel
Linde Schils
Rabo - A
17:30 - 18:30 Meisjes 6E3 Amber Smits
Anne Nooijen
Caithlyn van Hoof
Elle Jongen
Rabo - B
17:30 - 18:30 Meisjes 6E4 Charlotte Gijzen
Fabienne de Haas
Maud Kusters
Rabo - B
17:30 - 18:30 Meisjes F1 Evi Speijer
Floor Speijer
Imke Niessen
HW - A
17:30 - 18:30 Meisjes F2 Maartje Martis
Milou van Hoof
Nienke Kieft
HW - A
17:30 - 18:30 Meisjes F3 Sanne Kok
Vicki Raijmakers
Willemijn Meelker
Mara Beem
HW - B
17:30 - 18:30 Meisjes F4 Floor Jetten
Juliëtte Tenholter
Lana Marais
Lindi van Tilborg
HW - B
18:30 - 19:45 Jongens 8E1 Max Kerssemakers
Max de Wolf
Mika Raulea
HW - CD
18:30 - 19:45 Jongens 8E2 HW - CD
18:30 - 19:45 Meisjes 8E1 Hieke van Velden
Noor Scharten
Rabo - AB
18:30 - 19:45 Meisjes 8E2 Anouk Willems
Carlijn Heuver
Rabo - AB
18:30 - 19:45 Meisjes 8E3 Elle van de Venn
Fenna Antonius
Lauren Pagen
Sam van Run
Rabo - CD
18:30 - 19:45 Meisjes 8E4 Anique van Tilborg
Pien Verspeek
Roos Meerhoff
Suze Klein
Rabo - CD
18:30 - 19:45 Meisjes 8E5 Julie Wouters
Kate Suurs
Mijntje Martis
HW - AB
18:30 - 19:45 Meisjes C1 Gerke Kok
Gijs Kuijken
BIC - AB
18:30 - 19:45 Meisjes D1 Noortje van den Heuvel-relou
Jennie Jin
Maaike Kok
BIC - CD
19:45 - 21:00 Jongens B1 Maurice Kerssemakers
Jan Joris De Wolf
BIC - AB
19:45 - 20:45 Meisjes B5 Twann van Schijndel Rabo - AB tweede training
19:45 - 20:45 Meisjes B6 Marieke van Kilsdonk Rabo - AB tweede training
19:45 - 20:45 Meisjes C6 Mikal Rijpert Rabo - CD tweede training
19:45 - 21:15 Midako HW
20:00 - 21:15 Meisjes B1 Toon Goedhart BIC - CD
21:00 - 22:00 Heren Veteranen A Ivo van Veggel BIC - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Meisjes 8E1 Ingeborg van Gelderen Rabo - C tweede training
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Wietze Relou Rabo - AB tweede training
17:15 - 18:15 Jongens 8E1 Pieter Vink HW - A tweede training
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Marjan Klein Rabo - D tweede training
18:00 - 19:00 Meisjes C5 BIC - CD tweede training
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Luuk Jeuken BIC - AB tweede training
18:15 - 19:15 Meisjes A3 Richard Klunder HW - CD tweede training
18:15 - 19:15 Meisjes A4 Twann van Schijndel HW - CD tweede training
18:15 - 19:15 Meisjes C4 Jurgen Terbeek HW - AB tweede training
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Niels de Brouwer Rabo - CD
19:00 - 20:00 Jongens B2 Ruwan van Leeuwen
Tijs Jansen
Rabo - AB tweede training
19:00 - 20:30 Lopersgroep Mierlo BIC
19:15 - 21:00 Midako HW
20:00 - 21:15 Meisjes A1 Ruwan van Leeuwen Rabo - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B2 Niels de Brouwer Rabo - CD
20:30 - 22:00 Avond wedstrijd BIC
21:00 - 22:00 Dames Veteranessen A Carla van Velden HW - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Meisjes D2 Maud Verhallen HW - CD
17:15 - 18:15 Meisjes D5 Huub Peeters BIC - CD tweede training
17:15 - 18:15 Meisjes D6 Michiel Verbeek BIC - AB tweede training
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Lisanne Huppertz Rabo - CD tweede training
18:15 - 19:30 Jongens C1 Claire Marsé
Michael Cremers
BIC - CD
18:15 - 19:15 Jongens C2 Jesper Kees
Ruwan van Leeuwen
Rabo - AB tweede training
18:15 - 19:30 Jongens D1 Jeroen Postma
Bas van der Putten
Dirk Vinken
BIC - AB
18:15 - 19:15 Jongens D2 Michiel Pas HW - CD tweede training
18:45 - 19:30 Keepersschool Lisanne Bust HW - A
19:00 - 20:00 Meisjes C3 Jeroen Mol Rabo - CD tweede training
19:15 - 20:00 Keepersschool Jeroen Postma Rabo - A
19:30 - 20:45 Jongens A1 Irene Smeets BIC - CD
19:30 - 20:45 Jongens B1 Maurice Kerssemakers
Jan Joris De Wolf
BIC - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A2 Kevin Stax
Ruud van Iperen
HW - CD
19:30 - 20:45 Meisjes B1 Toon Goedhart HW - AB
20:00 - 20:45 Keepersschool Shantha Verbeek Rabo - A
20:00 - 20:45 Keepersschool Veerle Meulendijks Rabo - D
20:00 - 21:00 Meisjes B3 Jos van de Vorstenbosch Rabo - BC tweede training
20:45 - 22:00 Dames 1 Babette de Haas
Toon Goedhart
BIC
20:45 - 22:00 Heren 1 Ruud van Iperen HW
20:45 - 22:00 Heren 1 Jong Ruwan van Leeuwen HW
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Beestenbende Rabo Beestenbende 1 AB Benjamins 1 CD
09:30 - 10:30 Benjamins Rabo Beestenbende 1 AB Benjamins 1 CD
Agenda
Hoofdsponsor

Sponsoren