Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
Dit schema loopt van 14-1-2019 t/m 20-1-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 Meisjes D5 zaal De Brug - 3 team moet balken leggen - Hockey Werkt
18:15 - 19:30 Meisjes D6 zaal De Brug - 2 team moet balken leggen - Hockey Werkt
19:30 - 20:30 Meisjes C5 zaal De Brug - 3 Hockey Werkt
19:30 - 20:30 Meisjes C6 zaal De Brug - 2 Hockey Werkt
20:30 - 21:45 Meisjes A3 zaal De Brug - 3 team moet balken opruimen - Hockey Werkt
20:30 - 21:45 Meisjes A4 zaal De Brug - 2 team moet balken opruimen - Hockey Werkt
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 Meisjes D3 zaal De Brug - 3 team moet balken leggen - Hockey Werkt
18:15 - 19:30 Meisjes D4 zaal De Brug - 2 team moet balken leggen - Hockey Werkt
19:30 - 20:30 Meisjes C3 zaal De Brug - 3 Hockey Werkt
19:30 - 20:30 Meisjes C4 zaal De Brug - 2 Hockey Werkt
20:30 - 21:45 Dames 2 zaal De Brug - 3 team moet balken opruimen - Hockey Werkt
20:30 - 21:30 Meisjes A5 zaal De Brug - 2 Hockey Werkt
21:30 - 22:45 Dames 1 zaal Babette de Haas
Toon Goedhart
De Brug - 2 team moet balken opruimen
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 Jongens C2 zaal De Brug - 3 team moet balken leggen - Hockey Werkt
18:15 - 19:30 Jongens D2 zaal De Brug - 2 team moet balken leggen - Hockey Werkt
19:30 - 20:30 Meisjes B5 zaal De Brug - 3 Hockey Werkt
19:30 - 20:30 Meisjes B6 zaal De Brug - 2 Hockey Werkt
20:30 - 21:45 Meisjes B3 zaal De Brug - 3 team moet balken opruimen - Hockey Werkt
20:30 - 21:45 Meisjes B4 zaal De Brug - 2 team moet balken opruimen - Hockey Werkt
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 Meisjes C1 zaal Gerke Kok
Gijs Kuijken
De Brug - 3 team moet balken leggen
18:15 - 19:30 Meisjes D1 zaal Niels de Brouwer De Brug - 2 team moet balken leggen
19:30 - 20:30 Jongens C1 zaal Claire Marsé
Michael Cremers
De Brug - 3
19:30 - 20:30 Meisjes C2 zaal Niels de Brouwer De Brug - 2
20:30 - 21:45 Meisjes A1 zaal Ruwan van Leeuwen De Brug - 3 team moet balken opruimen
20:30 - 21:45 Meisjes B2 zaal Niels de Brouwer De Brug - 2 team moet balken opruimen
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 Jongens D1 zaal Jeroen Postma De Brug - 2 team moet balken leggen
18:15 - 19:30 Meisjes D2 zaal Jeroen de Haas De Brug - 3 team moet balken leggen
19:30 - 20:30 Jongens B1 zaal Maurice Kerssemakers De Brug - 3
19:30 - 20:30 Meisjes B1 zaal Toon Goedhart De Brug - 2
20:30 - 21:45 Jongens A1 zaal Irene Smeets De Brug - 2 team moet balken opruimen
20:30 - 21:45 Meisjes A2 zaal Kevin Stax
Ruud van Iperen
De Brug - 3 team moet balken opruimen
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:45 - 10:00 Meisjes 8E1 zaal Ingeborg van Gelderen
Jack van Nistelrooij
Stijn de Ridder
De Brug - 2 Team moet balken leggen
09:45 - 11:00 Meisjes 8E3 zaal Babs Jansen
Dirk Smits
Michel Moeniralam
De Brug - 3 team moet balken leggen
10:00 - 11:00 Meisjes 8E4 zaal Andre Camp
Karolina Meems
De Brug - 2
11:00 - 12:00 Meisjes 8E2 zaal Jolanda Joling
Mireille de Weerd
Patty Spoek
De Brug - 3
11:00 - 12:00 Meisjes 8E5 zaal Freek Boeijen
Maarten Krepel
De Brug - 2
12:00 - 13:15 Jongens 8E1 zaal Bas van der Kallen
Marianne Mulder-staaijen
Pieter Vink
De Brug - 2 team moet balken opruimen
12:00 - 13:15 Jongens 8E2 zaal Inger Heselhaus
Jean-Paul Jetten
De Brug - 3 team moet balken opruimen
Agenda
Hoofdsponsor

Sponsoren