header foto header foto header foto

 
Dit schema loopt van 20-1-2020 t/m 26-1-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Meisjes D5 Zaal De Brug - 2 trainer Hockey Werkt Balken leggen door team
17:00 - 18:15 Meisjes D6 Zaal De Brug - 3 trainer Hockey Werkt Balken leggen door team
18:15 - 19:15 Jongens D2 Zaal De Brug - 2 trainer Hockey Werkt
18:15 - 19:15 Jongens D3 Zaal De Brug - 3 trainer Hockey Werkt
19:15 - 20:15 Meisjes C5 Zaal De Brug - 2 trainer Hockey Werkt
19:15 - 20:15 Meisjes C6 Zaal De Brug - 3 trainer Hockey Werkt
20:15 - 21:15 Meisjes A3 Zaal De Brug - 3 trainer Hockey Werkt
20:15 - 21:15 Meisjes B5 Zaal De Brug - 2 trainer Hockey Werkt
21:15 - 22:30 Meisjes A4 Zaal De Brug - 2 trainer Hockey Werkt Balken opruimen door team
21:15 - 22:30 Meisjes A5 Zaal De Brug - 3 trainer Hockey Werkt Balken opruimen door team
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Meisjes D3 Zaal De Brug - 2 trainer Hockey Werkt Balken leggen door team
17:00 - 18:15 Meisjes D4 Zaal De Brug - 3 trainer Hockey Werkt Balken leggen door team
18:15 - 19:15 Meisjes C3 Zaal De Brug - 2 trainer Hockey Werkt
18:15 - 19:15 Meisjes C4 Zaal De Brug - 3 trainer Hockey Werkt
19:15 - 20:15 Jongens B2 Zaal De Brug - 2 trainer Hockey Werkt
19:15 - 20:15 Jongens C2 Zaal De Brug - 3 trainer Hockey Werkt
20:15 - 21:15 Meisjes B3 Zaal De Brug - 2 trainer Hockey Werkt
20:15 - 21:15 Meisjes B4 Zaal De Brug - 3 trainer Hockey Werkt
21:15 - 22:30 Dames 2 Zaal De Brug - 2 trainer Hockey Werkt
21:15 - 22:30 Dames Jong 1 Zaal De Brug - 3 trainer Hockey Werkt Balken opruimen door team
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Jongens D1 Zaal Jeroen Postma De Brug - 2 Balken leggen door team
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Zaal Guillaume van Leest De Brug - 3 Balken leggen door team
19:15 - 20:30 Jongens C1 Zaal Jesper Kees De Brug - 2 Balken opruimen door team
19:15 - 20:30 Meisjes B1 Zaal Kevin Stax
Ruud van Iperen
De Brug - 3 Balken opruimen door team
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Meisjes D1 Zaal Jeroen de Haas
Maud Verhallen
De Brug - 3 Balken leggen door team
17:00 - 18:15 Meisjes D2 Zaal De Brug - 2 Balken leggen door team
18:15 - 19:15 Meisjes B2 Zaal De Brug - 2
18:15 - 19:15 Meisjes C2 Zaal Maud Verhallen De Brug - 3
19:15 - 20:15 Jongens B1 Zaal De Brug - 2
19:15 - 20:15 Meisjes A1 Zaal Toon Goedhart De Brug - 3
20:15 - 21:15 Heren Jong 1 Zaal Toon Goedhart De Brug - 3
20:15 - 21:15 Meisjes A2 Zaal De Brug - 2
21:15 - 22:30 Dames 1 Zaal Babette de Haas De Brug - 3 Balken opruimen door team
21:15 - 22:30 Jongens A1 Zaal De Brug - 2 Balken opruimen door team
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Jongens 8E1 Zaal Monique Gubbels-van Oosterhout De Brug - 2 Balken leggen door team
16:00 - 17:15 Meisjes 8E3 Zaal Ralph van Lieshout De Brug - 3 Balken leggen door team
17:15 - 18:30 Meisjes 8E1 Zaal Marijn Lind De Brug - 3 Balken opruimen door team
17:15 - 18:30 Meisjes 8E2 Zaal Wouter Schreuder De Brug - 2 Balken opruimen door team