header foto header foto header foto

 

JO16-2 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Marcel Jacobs
Coach Mark Maas
Coach Jeroen Smeltink
Trainer Mika Does
Trainer Koen Maas
Manager Marianne Mulder-staaijen
Begeleider Daan van Lieshout
Trainingscoordinator Lex van Lierop

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Hockeer JO16-1 12 30 10 0 2
2 Mierlo JO16-2 12 28 9 1 2
3 Helmond JO16-2 12 21 7 0 5
4 Delta Venlo JO16-2 12 18 6 0 6
5 Boxmeer/ Civicum JO16-1 12 12 4 0 8
6 Peel en Maas JO16-1 12 12 4 0 8
7 Heeze JO16-1 12 4 1 1 10

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 DECEMBER 2023
Hockeer JO16-1 Mierlo JO16-2 (3-5)final
Mierlo JO16-2 Peel en Maas JO16-1 (5-2)scheduled
Hockeer JO16-1 Peel en Maas JO16-1 (1-2)scheduled
Boxmeer/ Civicum JO16-1 Heeze JO16-1 (3-2)scheduled
Heeze JO16-1 Helmond JO16-2 (2-8)final
Boxmeer/ Civicum JO16-1 Helmond JO16-2 (3-8)final
ZATERDAG 16 DECEMBER 2023
Helmond JO16-2 Peel en Maas JO16-1 (11-1)scheduled
Boxmeer/ Civicum JO16-1 Peel en Maas JO16-1 (10-3)scheduled
Helmond JO16-2 Boxmeer/ Civicum JO16-1 (6-0)final
ZATERDAG 23 DECEMBER 2023
Delta Venlo JO16-2 Hockeer JO16-1 (4-5)final
Boxmeer/ Civicum JO16-1 Hockeer JO16-1 (2-5)final
Delta Venlo JO16-2 Boxmeer/ Civicum JO16-1 (2-3)final
Helmond JO16-2 Heeze JO16-1 (4-1)final
Heeze JO16-1 Mierlo JO16-2 (1-2)final
Helmond JO16-2 Mierlo JO16-2 (6-2)final
ZATERDAG 6 JANUARI 2024
Delta Venlo JO16-2 Peel en Maas JO16-1 (3-2)scheduled
Peel en Maas JO16-1 Helmond JO16-2 (7-2)scheduled
Delta Venlo JO16-2 Helmond JO16-2 (5-4)final
ZONDAG 7 JANUARI 2024
Heeze JO16-1 Boxmeer/ Civicum JO16-1 (4-5)final
Hockeer JO16-1 Boxmeer/ Civicum JO16-1 (5-4)final
Heeze JO16-1 Hockeer JO16-1 (0-10)final
ZONDAG 14 JANUARI 2024
Peel en Maas JO16-1 Boxmeer/ Civicum JO16-1 (6-5)final
Mierlo JO16-2 Boxmeer/ Civicum JO16-1 (3-2)final
Peel en Maas JO16-1 Mierlo JO16-2 (3-6)scheduled
ZATERDAG 20 JANUARI 2024
Boxmeer/ Civicum JO16-1 Mierlo JO16-2 (5-8)scheduled
Delta Venlo JO16-2 Mierlo JO16-2 (1-6)final
Boxmeer/ Civicum JO16-1 Delta Venlo JO16-2 (0-3)final
ZONDAG 21 JANUARI 2024
Peel en Maas JO16-1 Hockeer JO16-1 (4-5)scheduled
Hockeer JO16-1 Heeze JO16-1 (3-2)scheduled
Peel en Maas JO16-1 Heeze JO16-1 (7-3)scheduled
ZATERDAG 27 JANUARI 2024
Heeze JO16-1 Delta Venlo JO16-2 (0-2)final
Peel en Maas JO16-1 Delta Venlo JO16-2 (2-8)scheduled
Heeze JO16-1 Peel en Maas JO16-1 (8-2)scheduled
ZONDAG 28 JANUARI 2024
Mierlo JO16-2 Helmond JO16-2 (4-3)final
Helmond JO16-2 Hockeer JO16-1 (1-6)final
Mierlo JO16-2 Hockeer JO16-1 (3-4)final
ZONDAG 4 FEBRUARI 2024
Hockeer JO16-1 Helmond JO16-2 (5-4)final
Helmond JO16-2 Delta Venlo JO16-2 (7-3)scheduled
Hockeer JO16-1 Delta Venlo JO16-2 (7-5)final
ZATERDAG 17 FEBRUARI 2024
Mierlo JO16-2 Delta Venlo JO16-2 (3-0)final
Delta Venlo JO16-2 Heeze JO16-1 (7-2)scheduled
Mierlo JO16-2 Heeze JO16-1 (3-3)final

Hoofdsponsor

Sponsoren