Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 21 september 2019
Tijd T/U Team Tegen team
10:20 Thuis Jongens B1 Venlose Hockey Club JB1
Dames 1 ( Klasse : Silvercup - KO ) 
Spelers
Ilse van den Bosch [meer info]
Fleur Bosmans [meer info]
Alexandra van den Broek [meer info]
Fleur Gerritse [meer info]
Veerle de Greef [meer info]
Fleur Havelaar [meer info]
Eva Koolen [meer info]
Myre Matser [meer info]
Veerle Meulendijks [meer info]
Megan Ridderhof [meer info]
Daphne Slegers [meer info]
Nicole Stevens [meer info]
Jill Suurs [meer info]
Sophie Teunisse [meer info]
 
Teamfoto

Nog 19 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
20 sep 11495 Hockeyclub Berlicum D1
0
18:50 20:30 uit Sportpark de Brand
22 sep 13057 HC Nuth D1
70
10:50 12:45 uit route
29 sep 13154 HC Cranendonck D1
12:00 12:45 thuis BIC-Maref-veld (3)
6 okt 13214 Tegelen D1
12:00 12:45 thuis BIC-Maref-veld (3)
13 okt 13270 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D1
uit route
27 okt 13327 VMHC D1
thuis
3 nov 13377 M.H.C. Deurne D1
35
uit route
10 nov 13444 Mixed Hockey Club Heesch D1
thuis
17 nov 13493 MHCV D1
35
11:10 12:30 uit route
8 mrt 13608 Hockeyclub Berlicum D1
thuis
15 mrt 13646 Hockey Club Druten D1
55
uit route
22 mrt 13735 HC Nuth D1
thuis
29 mrt 13801 HC Cranendonck D1
35
11:25 12:45 uit route
5 apr 13862 Tegelen D1
45
uit route
19 apr 13909 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D1
45
thuis
10 mei 13969 VMHC D1
60
uit route
17 mei 14024 M.H.C. Deurne D1
thuis
24 mei 14075 Mixed Hockey Club Heesch D1
55
11:05 12:45 uit route
7 jun 14132 MHCV D1
thuis
9 thuiswedstrijden en 10 uit-wedstrijden.


Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Cranendonck D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deurne D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Druten D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Heesch D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mierlo D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nuth D1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Tegelen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Venray D1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Vlijmen D1 0 0 0 0 0 0 0 0

Agenda
Hoofdsponsor

Sponsoren